Yemek Yarışmaları ve Yemek Tarifleri Yakında!

'Duyurular' forumunda Yemek Profesörü tarafından 1 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Yemek Profesörü

  Yemek Profesörü New Member

  Çalışmalarımız, Türkiye gastronomi kültürüne yeni şefler kazandırırken Türk mutfağının dünyada daha çok tanınması için köprü görevi üstlenmektedir.

  Hedefimiz bir tarif arşivi oluşturmak değil, dünyanın dört bir köşesinden bize ulaşan ziyaretçilerimizin katılımı ile usta aşçılarımızın mutfak tecrübelerinin paylaşıldığı bir ortam oluşturmak ve geçmişten geleceğe mutfak kültürümüzü aktarmak olacaktır. Bugün ne pişirsem? diye düşünmeyin. En güzel yemek tarifleri, çorba tarifleri, tatlı tarifleri, salatalar ve kurabiyeler usta aşçıların elinden sizlerle!

  yemek_profesoru_01.jpg

  Yemek Profesörü Ayrıcalıkları

  Profesyonel aşçı ve şefleri belirleyip dünya gündeminde yer almasına, yemek kültürünü artırmak için organize edilecek yarışmalara katılın şansınızı artırın ve öne çıkın.

  Ülkemizin beslenme kültürüne katkı sağlamak düşüncesinde olan bütün aşçı ve şeflerimizi platformumuza davet ediyoruz. Gıda, beslenme ve yemek sektörü'nde atacağımız adımlar özellikle turizm alanında değerlendirilecektir. Çünkü turizmin buna ihtiyacı olduğunu biliyor ve hazırlanıyoruz.

  Benzersiz yemek tarifleri ile sizlere farklı ve yeniliklerle donatılmış bir ortam sunuyor damak tadınızı değiştirmeye hazırlanıyoruz. Bizi takip edin yeniliklerden faydalanın. Her alanda olduğu gibi inovasyonun etkisini biliyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yenilik bizim işimiz diyerek başlıyoruz. Bizi takip edin ve yararlanın.

  https://www.yemekprofesoru.com/
   
  Son düzenleme: 6 Şubat 2019
  Antalyada bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş