Türkiye'de Mesleklerin Durumu Ve Gelişimi Hakkında

'Meslekler' forumunda Anadolu tarafından 15 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu


 1. Anadolu

  Anadolu Anadolu Kobi Site Yetkilisi

  Mesleğini, önemseyen değerli okurlarımız; Mesleki konuların önemini, çok iyi biliyoruz. Günümüz şartlarında birçok mesleğin yok olma aşamasına geldiği, insanlar tarafından bilinmektedir. Yeni çıkan, henüz adaptasyon sürecini tamamlamayan mesleki sorunlar, her geçen gün artarak devam ediyor. Burada birçok, farklı konuya değinmek ve iş dünyasına bilgi aktarma gayretindeyiz. İşletmeniz ile ilgili ya da konuyla alakalı dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Çünkü, işletmeleri geliştirmek için buradayız.

  Marka & Ajanslar

  Ajanslar, hızlı değişen İnternet'te hedef kitleniz, nerede olursa olsunlar onları karşılayan, etkili reklamları etkinleştirmenize yardımcı olurlar. Öncelikle, marka güvenliğini sağlayın ve medyanızın kalitesini doğrulayın. Reklamların, doğru ortamda ve gerçek kişiler tarafından görüntülenmesini sağlayın. Masaüstü, mobil, sosyal ve programatik olmak üzere, hem markalar, hem de ajanslar, marka oluşturmaya ve değeri kanıtlamaya yardımcı olan içeriklere ulaşabilir.

  Yayıncılar

  Bütünsel içgörülerimiz ve otomatik optimizasyon çözümlerimiz, envanterinizin değerini kanıtlamanıza ve müşterileriniz için alakalı, etkili reklamlar yerleştirmenize yardımcı olur. Görüntülenebilirlik, reklam sahtekarlığı ve marka güvenliği gibi müşterilerinizin en çok önem verdiği temel metrikleri sunan ayrıntılı analizlerle proaktif olarak gösterim israfını ortadan kaldırın ve verimi artırın.

  Platformlar ve Ortaklar

  Giderek karmaşık hale gelen, dijital ortamda inovasyon sadece, yeni trendlere ve zorluklara tepki vermekle ilgili değildir. Bu, onların önünde durmakla ilgilidir. Facebook, Twitter, YouTube, Spotify gibi tescilli platformlar dahil olmak üzere; binlerce medya ve sayısız teknoloji şirketi ile işbirliği yaparak destekleme yenilikleri yapıyoruz.

  Başarınızı sağlıyoruz.

  Entegre çözümler oluşturmak için reklam teknolojilerini kullanarak, sıra dışı etkinlikler yapıyoruz. Benzersiz zorlukları çözen, ortaklıklar oluşturuyor, müşterilere öncelik veriyoruz. Müşterilerin, hızlı değişen dijital ortamda, bir adım önde olmalarına yardımcı olmak için hızlı hareket ediyoruz.

  Web Site: https://www.anadolukobi.com/
   
  Son düzenleme: 31 Temmuz 2021 01:51
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları, foruma yazmayın.