Sektörel Firma Rehberine Ücretsiz Kayıt Olun

'Duyurular' forumunda SektörelM tarafından 15 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. SektörelM

  SektörelM New Member

  Sektörel firma rehberi ile bulunduğunuz sektörde öne çıkabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Firma bilgilerinizi web sitenizi ve adresinizi ekleyiniz.

  İş dünyası açısından sektörel faaliyetlerin önemi bir hayli fazladır. Özellikle sanayi ve üretici kesimin ağırlıkta olduğu firmalar için hazırlanan sektörel firma dizinine ücretli/ücretsiz kayıt olabilir; Arama motorlarında arandığınızda bulunduğunuz sektörde öne çıkarak kolayca bulunabilirsiniz.

  Firma rehberi kayıt aşamasında adres konum açıklama telefon web sitesi gibi alanları eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca açıklama kısmına firmanızın ürün ve hizmetlerini detaylı anlatan bir yazı hazırlarsanız firma kaydından son derece verim alırsınız.

  Firma rehberleri ve dizin siteleri web sitelerinin neredeyse olmazsa olmaz konumundadır. Bir dizinde yada bin dizinde sayfa açmanızın hiç bir önemi ve farkı yoktur. Fark sizin yazınızın içeriği düzeni okunuşu alt başlıkları ve paragraflarına verdiğiniz öneme göre değer kazanır ve bu durum olduğu gibi sitenize yansır. Firma rehberine yazdığınız içeriği çok dikkatli ve hassas biçimde hazırlamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Rastgele sitelerden ve düzensiz yazılardan kesinlikle link bağlantısı almayınız.

  Ayrıca; Bir günde aynı içeriği taşıyan yazı ile bir çok yere kayıt olmayın. Bu kayıtları zamana yayın. Örneğin ayda bir dizine kayıt gibi...

  Sektörel firma rehberine kaydınızı hemen yapın;

  Web: https://www.sektorel.online/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Mart 2020

Bu Sayfayı Paylaş