Profesyonel Kurye Hizmeti

'Nakliye Taşıma ve Lojistik Hizmetleri' forumunda Alo Kurye tarafından 23 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Alo kurye, İstanbul genelinde bir yerden bir yere, nakledilmesi gereken evrak ve paketler güvenli bir biçimde, taşınarak teslim etmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerin gönderileri, teslim süresi 60 ile 90 dakika arasında yapıldığı bir gönderi şeklidir. Bu süre, o günkü hava ve yol koşullarının uygunluk durumuna göre farklılık gösterebilir. Kişiye özel, sözleşmeli ve ticari paket dağıtımında, hizmet alın.

  Profesyonel Kurye Hizmetleri

  İstanbul alo kurye hizmeti ile ekibimiz anında sizlere yönlendirilir. Size, en yakın yerde bulunan kurye, kapınıza kadar gelerek şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizi teslim alırken, aynı hızla gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Alo ekspres kurye, paketlerin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Firmamızın, size sunduğu ekspres kurye hizmet seçeneği her zaman hizmetinizdedir.

  Kaliteli hizmetlerinden, ödün vermeden çalışmalarını sürdüren şirketimizden, uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz. Müşterilerimize, özel sunduğumuz kurye hizmetlerimiz Anadolu yakasındayız. Anadolu yakasının, tüm ilçelerine paket gönderi teslimatları yapıyoruz. Motorlu kurye ekiplerimiz, mesai saatleri içerisinde, paketleri istediğiniz adrese zamanında ulaştırarak, teslim eder.

  Anadolu Yakası Kuryeleri

  Sizin de, kişiye özel ya da ticari bir paketiniz varsa, bizimle irtibata geçiniz. İletişime geçmeniz sonrasında, ekibimiz en yakın noktadan, gönderiyi alarak teslimatı gerçekleştirir.

  Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Mart 2021

Bu Sayfayı Paylaş