Müşterilerimize Profesyonel Kurye Hizmeti Sunuyoruz

'Nakliye Taşıma ve Lojistik Hizmetleri' forumunda Alo Kurye tarafından 23 Ağustos 2020 tarihinde açılan konu

 1. Alo Kurye

  Alo Kurye Alo Kurye

  Alo kurye İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve paketler güvenli bir biçimde taşınarak teslim edilir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinin adrese teslimatının 60 dk ile 90 dk arasında yapıldığı bir gönderi şeklidir.

  Bu zaman dilimi o günkü hava ve yol koşullarının uygunluk durumuna göre farklılık gösterebilir. Kişiye özel, sözleşmeli ve ticari paket dağıtım alanında hizmet alabilirsiniz.

  Tüm müşterilerimize profesyonel kurye hizmet veriyoruz.

  İstanbul alo kurye hizmetinde ekibimiz anında sizlere yönlendirilir.

  Size en yakın yerde bulunan kuryemiz kapınıza kadar gelerek şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizi teslim alırken aynı hızla gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

  Alo Ekspres kurye, gönderilerinizin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Bu gönderi için firmamızın size sunduğu Ekspres Kurye hizmet seçeneğimiz her zaman hizmetinizdedir.

  Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren şirketimizden uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz. Müşterilerimize özel sunduğumuz kurye hizmetlerimizle anadolu yakasındayız.

  Anadolu yakasının tüm ilçelerine paket gönderi teslimatları yapıyoruz. Motorlu kurye ekiplerimiz mesai saatleri içerisinde paketleri istediğiniz adrese zamanında ulaştırarak teslim eder.

  Anadolu Yakasındayız!

  Sizinde kişiye özel yada ticari bir paketiniz varsa bizimle irtibata geçiniz. İletişime geçmeniz sonrasında ekibimiz en yakın noktadan gönderiyi alarak teslimatı gerçekleştirir.

  Web Site: https://www.alokuryeistanbul.com/
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Ekim 2020

Bu Sayfayı Paylaş