Medyadia, Ticari Bir Sosyal Medya Ağıdır

'Ne Nedir?' forumunda Anadolu tarafından 22 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu


 1. Anadolu

  Anadolu Anadolu Kobi Site Yetkilisi

  Türk toplumunun, güvenilir medya özlemi çektiği bugünlerde, tarafsızlığın sunduğu samimiyet kapsamında; yazılı ve görsel içerikler ile yalnızca iş dünyasının değil, insanlığın gündemini de belirlemeye hazırlanıyor. Sitedeki haberlerin, uluslararası habercilik mantığı ile konusunda uzman isimlerle, insana ve topluma dair meselelere daha fazla değinilecektir.

  Türkiye'nin, Sosyal Medya Ağı Hızla Hazırlanıyor.

  Türkiye'nin, yeni medya ağı Medyadia; toplumda oluşan sorunların çözümlerine vicdani bir yaklaşım sergileyerek; toplumsal tespitleri içerisinde barındıracak şekilde hazırlanmaktadır. Toplumsal konularla, insanlığa bilgi aktarmak için ücretsiz katılarak profilinizi hemen oluşturun. Dilerseniz grup oluşturun, dilerseniz sayfa oluşturarak paylaşıma başlayın. Ticari işletmelerin, gelişimi açısından gerekli olan ve sunulması planlanan destekler oldukça etkin olacaktır.

  Ülkenin gelişmesi bakımından önem arz eden, toplumsal ve ticari konular, iş geliştirme uzmanları tarafından takip edilerek yönetilmesi planlanmaktadır. Yönetime katılmak isteyen kişilerin başvuruları devam etmektedir. İnsanların, internet kullanımı hakkında güvenebileceği ortamlar aradığı bugünlerde, kişisel ya da ticari paylaşımlar konusunda arayışları devam etmektedir.

  Ayrıca, haber ve makale yazarlarının kolayca kullanabileceği; https://www.medyadia.net/ sektörel haber merkezine yapılan üyelik sonrası iletişim bölümünden yazarlık başvurusu yapabilirler.

  Web Site: https://www.medyadia.com/
   
  Son düzenleme: 31 Temmuz 2021

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.