Kobileri ve iş dünyasını tartışmaya açıyoruz!

'Haber' forumunda Admin tarafından 20 Mart 2016 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Anadolu Kobi Site Yetkilisi

  İş dünyasında başarı elde edebilmemiz için bir takım tecrübeleri yaşamış olmamız gerekiyor.

  Hepimizin yaşadığı ticari sorunlar özellikle dikkat ettiğimiz ve önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Bu görüşümüzün nereden kaynaklandığını detaylı bir şekilde açıklayalım. İş dünyasının hangi bölümünde faaliyet gösterirsek gösterelim işlerin yoğunluğundan dolayı kendimizi geliştirmiyor dikkatimizi yeterli ölçüde işimize veremiyoruz . İlk başlarda başarılı başlangıç yapan iş hayatımız belirli bir süre geçtikten sonra karmaşıklığın içinde boğularak elimizden kaçıp gidiyor. Bu tür sorunları yaşamayanın olmadığını düşünüyoruz.

  153102.jpg

  İş dünyasında geçirdiğimiz uzun soluklu süreçte ziyaretlerimiz esnasında da dile gelen bir çok sorun olduğu ve bu sorunların üzerine hassas bir biçimde neden gitmek istemediğimizdir. Buna en güzel cevap ise her bir sorunun iş saatimizden zaman aldığını düşünerek yanlış karar vermektir.

  Oysa ki önemsemediğimiz küçük sorunların çığ gibi büyüyerek kontrolden çıktığını fark ettiğimizde ise çok geç kaldığımızı görebiliriz. Aslında yapılması gereken yaşadığımız her sorunun üzerine giderek sonuca ulaştırmadan başka hiç bir işe başlamamak en doğru karar olacaktır.

  Kobi Forum bölümü, iş dünyasında yaşadığımız her türlü sorunu tartışmaya açarak ve aramızda paylaşım yaparak, yaşanacak yeni sorunlara daha temkinli yaklaşım göstermeyi sağlamak olacaktır.

  Kobi forum kategorisinde yeni konu açarak tartışma başlatabilirsiniz. Konuyla ilgili gerekli bilgileri sizlere aktarmaya ekibimizle birlikte devam edeceğiz.

  İşlerinizde başarılar diler, bol para kazanmanızı temenni ederiz.
   
  Son düzenleme: 27 Eylül 2019
  Canan Öztuna bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş