Cepleri Serinleten Fırsatlar

'Klima ve Kombi Servisleri' forumunda Anadolu tarafından 31 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu


 1. Anadolu

  Anadolu Anadolu Kobi Site Yetkilisi

  Şimdi, cepleri serinletme zamanı geldi. İklimlendirme sektörüne yenilikçi çözümler sunan ünlü klima firması, klima kiralama seçeneği ile sektörde bir ilke imza atıyor. 15 aydan, 60 aya kadar sabit ücret ve taksitlendirme imkanıyla, noter ve sigorta gibi ek masraf gerektirmeyen; vergi avantajı sunan yeni uygulama ile sektöre yepyeni bir, bakış açısı getiriyor. Yaparsa, en iyisini yapar.

  klima_kiralama.jpg

  Klima Kiralamanın Sağladığı Avantajlar.

  Aylık sabit ödeme ile düzenli nakit akışı sağlar. Herhangi bir, peşinat ödemesi ve satın alım bedeli ile toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemeleri önceden belirlenmiş, sabit tutarda gerçekleştirerek, döviz türü ve vadeli alım yapacağınız ürünlerde, kur artışı ve fiyat değişimlerinden etkilenmezsiniz. Ayrıca, vergi avantajı sağlar. Bunun için, amortisman ayrılmasına gerek yoktur.

  Mal bedelini ve KDV tutarını, amortismana dağıtmak yerine, aylık kira bedeli gider olarak, kurumlar vergisi matrahından düşürülebilir.

  Güçlü bilanço imkanı sunar.

  Nakit veya kredi ile satın almak yerine kiralama sistemi, bilançonuza olumlu katkı sağlar. Kredi line kullanmayarak limitlerinizi etkilemez. Vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri, mali borçlar arasında yer almayacağından dolayı bilançonuz güçlü olur. Böylece, borçlanma kapasitesiyle ilgili sorun yaşamazsınız. Kiralama yöntemi sadece, tüzel kişilikler için geçerlidir.

  Web Site: https://www.iklimsa.com/klima-kiralama
   
  Son düzenleme: 7 Ağustos 2021
Etiketler:

Bu Sayfayı Paylaş


Lütfen, anlamsız ve içeriksiz konuları foruma yazmayın.