Ağır Yük Taşımacılığı Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

'Duyurular' forumunda Sektörel Online tarafından 5 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Sektörel Online

  Sektörel Online New Member

  Mersan Lojistik Hizmetleri sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yurt içi taşımacılık sektöründe hizmet eden bir lojistik firmasıdır.

  Firmamız zaman ve maliyeti minimum düzeyde tutarak stratejik kolaylık sağlamayı kendisine görev edinmiştir. Tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu Lojistik şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır. Mersan Ağır Yük Taşımacılığı Nakliye Lojistik Hizmetleri – Ankara

  sektorel_firma_rehberi_dizini.jpg

  Yük Taşımacılığı Nakliye Lojistik Hizmetleri
  Mersan Lojistik, genç ve dinamik personeli ve yenilikçi yönetim kadrosu ile hızla gelişmekte olan lojistik sektöründe kendine ön sıralarda göstermiş ve sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmektedir. Tüm Türkiye çapını kapsayan çalışma haritası ile dikkatleri üzerine toplamakta olan Mersan Lojistik, kaliteye ve zamana göstermiş olduğu önem ile sektör içerisinde farklı bir saygınlık kazanmıştır. Taşımacılığı kendine görev olarak edinen Mersan Lojistik, çalışmalarını müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.

  Şehirler Arası Nakliye Hizmeti
  Mersan Lojistik; bitmiş ürün, ham madde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir. MERSAN’ın taşımacılık stratejisi müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. MERSAN, eğitimli personeli ve modern tedarikçi filosuyla ürünlerin taşınmasını planlayarak, uygun araç ile minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar. İlgili firma bilgileri eklenecektir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Şubat 2019

Bu Sayfayı Paylaş