Gaziantep EIF Enerji Kongresi

Gaziantep EIF Enerji Kongresi
Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezinde düzenlenecek etkinliğe sanayi bölgelerindeki fabrika ve tarım işletmecilerinin katılması bekleniyor.

26/28 Nisan 2023 tarihinde, Gaziantep’te EIF Enerji Kongresi ve Fuarı düzenlenecek.

26/28 Nisan 2023 tarihinde, Gaziantep’te EIF Enerji Kongresi ve Fuarı düzenlenecek.

EIF Yürütme Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre güneş enerjisi yatırımlarına odaklı olarak tasarlanacak etkinlik Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nin uhdesinde bulunan tüm yetkili kadroların, üst düzey yetkililerin, yönetim kurullarının ve başkanlarının destekleri ile gerçekleşecek.

Yapılan açıklamaya göre

Gaziantep – Ortadoğu Fuar Merkezinde düzenlenecek etkinliğe şehirdeki sanayi bölgelerinde bulunan fabrika sahiplerinin, tarım işletmecilerinin ve ilgili tüm sanayi kuruluşlarında görev yapan satın alım yetkililerinin ziyaretçi olarak katılması bekleniyor.

Bununla birlikte Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa, Diyarbakır ve bölgedeki diğer önemli şehirlerin de Sanayi ve Ticaret Odalarının ve Organize Sanayi bölgelerinin destekleri ile bu şehirlerdeki fabrika sahipleri, yöneticileri, satın alım birimleri ile tarım üreticilerinin önemli kadroları ve işletme sahiplerinin de fuara katılım göstermesi bekleniyor.

Anadolu kobi içerik portalının kuruluş amacı küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yayıncılık alanında ihtiyacı olan en doğru bilgiyi sağlamaktır.

Anadolu Kobi Üyeleri Ne Diyor?

https://www.anadolukobi.web.tr/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!